Дорогоцінні олії в косметичних засобах Irene Bukur

Дорогоцінні олії в косметичних засобах Irene Bukur

Це не тільки джерело великої кількості вітамінів, біологічно активних речовин, жирних кислот та інших корисних компонентів, необхідних для нашої шкіри. Косметична олія (або масло)- один з небагатьох інгредієнтів, який прекрасно сприймається шкірою, оскільки їх склад дуже близький до складу ліпідного шару людини.

Безумовно, для збереження цілющих і косметичних властивостей олій та масел має величезне значення спосіб їх обробки. Лабораторія Ірен Букур використовує косметичні масла, отримані методом холодного віджиму. Цей метод передбачає відсутність термічної і хімічної обробки і дозволяє зберегти найцінніший склад та корисні властивості кожної олії.

Технологи Ірен Букур активно використовують всілякі види масел, але найбільш цінними є масло ши, арганова олія, олії авокадо і какао.

Масло ши містить до 80 відсотків тригліцеридів, які є основними постачальниками енергії для клітин та природним стимулятором для їх відновлення. Саме тому креми на основі цього масла діють в два рази швидше і ефективніше. Масло ши входить до складу більшості кремів Irene Bukur таких, як Біокрем «Енергія злаків. Інтенсив», Гідрокрем для чутливої шкіри, креми антивікової серії і т.д.

Арганова олія є одним з найдорожчих рослинних продуктів в світі. У його складі найбільш високий вміст вітаміну Е, каротиноїди, Омега-6 і Омега 9 та інші жирні кислоти, природний антиоксидант сквален. Ця олія відмінно відновлює ліпідний баланс шкіри, оберігає її від висихання та лущення, стимулює вироблення власного колагену і еластину, прискорює процес природної регенерації шкіри, захищає її від впливу сонячного ультрафіолету.

Олія какао є незамінним компонентів омолоджувальних і відновлювальних засобів для шкіри. Збагачене жирними кислотами і вітамінами олія какао відновлює захисні та бар'єрні функції, підвищує пружність шкіри, розгладжує зморшки і мімічні лінії, рятує від гіперпігментації і запальних процесів в клітинах, покращує колір обличчя.