Програма глибокого омолодження New Skin

Програма глибокого омолодження New Skin

 

New Skin

Професійна експерт-програма глибокого омолодження

new-skin

активує "клітини довголіття у шкірі

Зміцнює "архитектуру" шкіри

Запуcкає процеси ОМОЛОДЖЕННЯ

Бореться зі зморшками та заломами, ВИРІВНЮЄ рел'єф

Надає потужний ЛІФТИНГ-ЕФФЕКТ

Підтягує та ЗМІЦНЮЄ тургор

New Skin - косметична альтернатива хирургічним процедурам омолодження обличчя

Іноваційна розробка - Бакучіол (рослинна альтернатива ретинолу) проявляє відмінну ретинолову активність, але без роздратування шкіри: прискорює синтез гіалуронової кислоти, колагену й еластину, зменшує глибину зморшок, сприяє розгладженню та зміцненню шкіри.

New Skin - підтягнутий контур обличчя БЕЗ “УКОЛІВ КРАСИ”

Пептид-міорелаксант Syn Ake , посилений вітаміном Е та природним антиоскидантом - екстрактом магнолії - попереджує утворення вікових ознак, розгладжує глибокі зморшки (особливо ефективний при зморшках у зоні навколо рота, міжбрівних зморшок та зморшок на лобі) - до 52% всього за 28 днів застосування, а також заповнює шкоду, нанесену колагену вільними радикалами, забезпечуючи тим самим захист шкіри від руйнівних факторів навколишнього середовища.

Краса днем та вночі

Денний крем для обличчя “Anti-age” серії New Skin

Денний крем для обличчя “Anti-age” серїї New Skin сприяє зменшенню мімічних та вікових зморшок і заломів, помітно підтягує і зміцнюють шкіру, надає тривалий зволожуючий ефект, створює невидиме "мікрополотно", яке оберігає шкіру від зневоднення та дозволяє накопичувати її в шкірі, тим самим підвищуючи її пружність та еластичність.

Ціна: 1615 грн

ХОЧУ
Нічний крем для обличчя “Anti-age” серії New Skin

Нічний крем для обличчя “Anti-age” серії New Skin миттєво проникає у глибокі шари шкіри, покращує її структуру, підвищує його еластичність, розгладжує зморшки та справляє тривалий підтягуючий ефект, освітлює вікові плями та попереджає появу нових, запобігає фотостарінню.

Ціна: 1615 грн

ХОЧУ

New Skin - професійний підхід для догляду за шкірою навколо очей.

Завдяки іноваційним гіалуроновим мікросферам Ultra Filling Spheres (Швейцария, БАСФ), крем надає миттєвий зволожуючий ефект, активно бореться з "гусячими лапками" шляхом "виштовхування" їх зі шкіри, створює невидиме "мікрополотно", яке оберігає шкіру від зневоднення, заповнює вологу, що бракує, підвищуючи її пружність і еластичність.

Відкритий погляд

Крем для контуру очей “Anti-age” серіі New Skin

Крем для контуру очей “Anti-age” серії New Skin глубоко зволожує, розгладжує "гусячі лапки", виштовхуючи їх зсередини, інтенсивнозміцнює шкіру навколо очей. Завдяки комплексу, що входить до складу, на основі кофеїну та екстрактів троянди та ноні ефективно бореться з темними колами і набряклістю.

Ціна: 1220 грн

ХОЧУ

 

New Skin PROFESSIONAL

профессиональный уход у тебя дома

 
Сироватка для обличчя “Botox” cерії New Skin Professional

Сироватка для обличчя “Botox” серії New Skin Professional - це ПРОФЕСІЙНИЙ anti-age засіб для догляду за обличчям, який має миттєвий ефект ботоксу. Проникає в глибокі шари шкіри, "заповнює" і розгладжує зморшки, підтягує контур, збільшує синтез колагену, зміцнює структуру шкіри, зволожує і утримує вологу, захищає від впливу вільних радикалів.

Ціна: 669 грн

ХОЧУ

Скорочує глибину зморшок до 52% лише за 28 днів

Потужний комплекс на основі запатентованого пептиду Argilierin (Acetyl Hexapeptide-8) (лабораторія Lipotec, Іспанія), посилений діпептидом Syn Ake (лабораторія Pentapharm, Швейцарія) має потужний підтягуючий ефект, надає контуру обличчя чіткість та окресленість, сприяє зміцненню та відновленню волокон колагену та еластину, стимулює їх синтез, покращує структуру шкіри, усуває мімічні зморшки. Гіалуронова кислота зволожує шкірний покрив, відновлює його тонус і еластичність, захищає шкіру від пересихання, зволожуючи її зсередини та запобігаючи втраті вологи зовні.

 

New Skin

Інноваційна експерт-програма, яка дозволить виглядати молодшою на 10 років!

Сироватка для обличчя “Botox” cерії New Skin Professional

Програма глибокого омолодження New Skin розроблена спеціально для комплексного догляду за шкірою 40+. Використання всіх продуктів із серії New Skin дозволить відчути потрібний та видимий ефект вже через 2 тижні!

4450 грн

Ціна: 3231 грн

ХОЧУ