Пілінг шкіри голови – тренд чи необхідність? Блог Irene Bukur

Пілінг шкіри голови – тренд чи необхідність?

Пілінг шкіри голови – тренд чи необхідність?

Пілінг уже давно перестав бути диковинкою у щоденному догляді. Наразі це радше рутина. Але якщо до очищення тіла та обличчя за допомогою пілінгу ми вже звикли, то для шкіри голови ми рідко застосовуємо цю процедуру.

З професійної косметологічної точки зору це видається, щонайменше, дивним, адже на голові міститься більше сальних залоз і, відповідно, пори забруднюються та забиваються швидше. Це може провокувати не лише підвищену жирність волосся, але й запалення, що можуть призводити до випадіння волосся.

Навіщо потрібен пілінг шкіри голови?

Уся наша шкіра (незалежно від місця) постійно проходить цикл регенерації. Його результати ви могли помічати, скажімо, в душі, коли після тертя мочалкою ви наче “скатуєте” тоненький шар шкіри. Це нормальний процес, адже на місці старих клітин уже з’явилися нові. Але якщо не прибирати шар, який відлущився, він може забивати пори, блокувати потрапляння поживних речовин чи навіть викликати запалення.

Для очищення шкіри голови самого шампуню недостатньо. Навіть якщо він містить потужний вітамінний комплекс, поживні речовини можуть просто не потрапити у шкіру через забиті пори. Від цього страждатиме і саме волосся, адже його здоров'я і краса починається саме з кореня – волосяного фолікула.

Пілінг шкіри голови має безліч переваг:

 • нормалізує роботу сальних залоз
 • усуває лупу і свербіж
 • сприяє мікроциркуляції
 • пришвидшує клітинний обмін
 • активізує ріст здорового волосся
 • сприяє засвоєнню кисню та поживних речовин
 • оздоровлює волосяні фолікули
   

Види пілінгів шкіри голови

Пілінги шкіри голови поділяють на дві основні групи: фізичні та хімічні. З їхніх назв випливає, що саме лежить у основі.

Найбільш популярним серед фізичних пілінгів є скраб. До його складу зазвичай входять дрібні часточки фруктових кісточок, сіль або кавова гуща. Також до фізичних пілінгів відносять кріопілінги (вплив на шкіру низькими температурами).

Основою хімічних пілінгів є кислоти. Вони не відлущують залишки шкіри через масажування, а “розчиняють” їх. До складу таких пілінгів можуть входити ретиноїди або молочна, мигдальна, гліколева, саліцилова кислота тощо.

Також пілінги шкіри голови поділяють на поверхневі, серединні та глибокі відповідно до ступеню проникнення.

Поверхневі діють лише на роговий шар шкіри, серединні дістають до рівня базальної мембрани, а глибокі – до межі ретикулярної дерми.

Як правильно обирати пілінг для шкіри голови?

Пілінги шкіри голови не мають особливих протипоказань. Ви можете використовувати будь-який вид. Єдине, якщо у вас чутлива шкіра, краще віддати перевагу хімічним пілінгам, адже фізичний може пошкодити епідерміс.

Якщо ви обираєте хімічний вид пілінгу, то зверніть увагу, що в домашніх умовах можна використовувати лише поверхневі або серединні. Глибокий пілінг шкіри голови можуть робити лише професіонали, адже це досить специфічний і агресивний пілінг, який підійде не всім.

Як часто можна робити пілінг шкіри голови?

Періодичність застосування пілінгу для шкіри голови залежить від типу шкіри та ваших звичок. В нормі засоби, що мають відлущувальний ефект, слід застосовувати один раз на тиждень.

Якщо ж у вас дуже швидко жирниться голова, або якщо ви щодня використовуєте засоби для укладки, можна збільшити частосу до двох разів на тиждень через високий рівень забруднення. Ні в якому разі не застосовуйте пілінг для шкіри голови частіше, адже звін може навпаки пошкодити епідерміс.

Додаткові рекомендації

Ми щиро рекомендуємо не використовувати “домашні” пілінги. Варто пам’ятати, що пілінги шкіри голови – це не просто абразивна гуща чи кислота в чистому виді. В основу будь-якого косметичного засобу входить збалансована формула, протестована професійними дерматологами.

Експерементуючи зі створенням домашнього скрабу для шкіри голови, ви можете нашкодити епідермісу: викликати глибокі запалення, спровокувати посилене вироблення шкірного сала, лущення чи навіть випадіння волосся.

 

 

Пілінг шкіри голови від IRENE BUKUR

Серед асортименту IRENE BUKUR ви можете знайти детокс-маску для шкіри голови з відлущувальним ефектом – “Капілярну”. Вона особливо ефективна, якщо ви стикнулись з проблемою лупи та швидкого пожирніння волосся.

Детокс-маска “Капілярна” має широкий спектр дії:

 • відлущує відмерлі клітини та виводить токсини
 • покращує мікроциркуляцію крові і припиняє “кисневе голодування”
 • допомагає позбутися лупи і запобігає її подальшій появі
 • зупиняє випадіння волосся і стимулює ріст
 • захищає від УФ променів, високих температур та інших несприятливих умов навколишнього середовища

 

Детокс-маска “Капілярна” на 90% складається з рослинних компонентів, не містить парабенів та SIS/SLES, має дуже м’яку формулу, не викликає подразнень та лущення, тож підійде абсолютно усім типам шкіри.

До її складу входять амінокислоти, молочна кислота, пантенол, кератин та широкий комплекс вітамінів В1, В3, В5, А, Е, РР.

Ми радимо використовувати детокс-маску “Капілярну” 2 рази на тиждень курсом, не менше 4-6 тижнів. Після цього процедури можна повторювати через місяць.

Наносити Детокс-маску “Капілярна” слід у невеликій кількості на прикореневу зону. Для кращого проникнення можна застосувати легкі масажні рухи. Засіб треба залишити на 15-20 хв, а потім змити водою та шампунем. Детокс-маска “Капілярна” чудово працює у комплексі з іншими засобами для волосся від IRENE BUKUR.

Уже після кількох нанесень ви помітите, що волосся залишається свіжим і чистим набагато довше. Ви позбавитесь лупи та подразнень, а якість волосяного волотна помітно покращиться – волосся стане міцнішим та більш сяючим по всій довжині.