Секрети японських косметологів. Чизу Саєкі

Секрети японських косметологів. Чизу Саєкі

Революція з догляду за шкірою розпочалася в 2012 році, коли відома косметолог та б’юті-консультант Чизу Саєкі видала книгу «Японська революція з догляду за шкірою», в якій поділилася багатьма цінними порадами, що можна застосувати для жінок з усього світу.

Порада 1. Використовуйте магію рук
Для того, щоб правильно доглядати за обличчям не потрібні великі статки. Чизу Саєкі дає першу пораду: використовуйте тепло рук аби зробити обличчя молодшим. В руках можна зігріти крем або лосьон. Робіть це розслаблено та із задоволенням.

За допомогою рук можна зрозуміти наскільки ваша шкіра зволожена
Щільно притисніть долоні до щок, розташуйте великі пальці біля вух. Зафіксуйте руки в такому положенні на декілька секунд. До гарно зволоженої шкіри руки «прилипнуть».


Порада 2. Розвантажуйте шкіру
Чизу радить принаймні один раз на тиждень проводити розвантажувальний день для шкіри – не наносити ані декоративної косметики, ані косметики для догляду за шкірою. На думку автора, це підвищує здатність шкіри до природньої регенерації та оздоровлення.


Порада 3. Застосуйте лосьон-маску
Це ексклюзивний засіб для миттєвого омоложення.

Інгредієнти:

- Бавовняна серветка.
- Лосьон (аналог цього лосьону – тонік «Гідродерм»).
- Вода.

Як зробити очищення?
Змочіть серветку у воді, розділіть її на 5 шарів, видавіть гарну порцію лосьону та покладіть отримані частини серветки на обличчя, лоб, щьоки та підборіддя, залишивши в такому положенні рівно на 3 хвилини. В серветці, яка поміщається на передню частину обличчя, потрібно зробити отвори для носа та рота.

Така домашня маска заспокоює шкіру, покращуючи її стуктуру та миттєво пом’якшує її.

Тест на еластичність шкіри
Вщіпніть себе за щьоку. Якщо шкіра швидко повернеться в попередній стан – значить вона достатньо еластична!


Порада 4. В якому віці чим користуватися?
Поки вам не виповниться 30 років, у догляді за шкірою достатньо приділяти увагу правильньому очищенню та зволоженню. Тому Чизу Саєкі радить використовувати засоби, що очищають (аналог демакіяжу, ніжного мусу та міцелярної води) і засобу для зволоження шкіри, аналог «Гідрокрему».

Після 30 років варто комбінувати живильні креми та сироватки. На думку Чизу, сироватки більш ефективні для живлення шкіри, а викорастнная крему після сироватки потрібно для захисту.

Порада 5. М’який скраб
Оптимально скрабувати шкіру 1 раз на тиждень. Для цього косметолог пропонує використовувати в рівній пропорції скраб та пінку для вмивання.
Для м’якого скрабування нанесіть вспінений скраб на 5 точок: лоб, ніс, щіки та підборіддя та помасуйте обличчя кінчиками пальців.
Через 3-5 хвилин піну зі скрабом можна змити.

Чизу Саєкі запевняє – зморшок боятися не потрібно, адже їх не уникнути. Дзеркало старості – не в зморшках, а в тьмяній та в’ялій шкірі, в понурому погляді...

Частіше посміхайтеся, позитивніше дивіться на світ і не забувайте доглядати за своїм обличчям!

Корисно знати!

Чизу Саєкі, косметолог з Токіо, 75 років.

Більше 45 років присвятила косметології та секретам краси. Створила власну «школу», має безліч послідовників по всьому світу. Стала відомою завдяки унікальному методу зволоженню шкіри за допомогою лосьон-маски.