Що таке бакучиол? І як його застосовує Irene Bukur

Бакучіол у косметиці: його ефективність та користь для шкіри

Бакучіол у косметиці: його ефективність та користь для шкіри

Що таке бакучіол?

Бакучіол - це рослинний екстракт, фітохімікат, який синтезують із насіння psoralea corylifolia (псоларея ліщинолистна). Він стимулює вироблення так званого "гена молодості".

Хоча про бакучіол і заговорили зовсім недавно, історія його використання йде ще в стародавню медицину Китаю та Індії. Раніше його розглядали лише як антибіотик та антиоксидант, але після дослідження, опублікованого в авторитетному журналі British Journal of Dermatology, про нього заговорили як про потужний антивіковий компонент, який може замінити ретинол.

У чому різниця між ретинолом та бакучіолом

Ретинол – похідне вітаміну А – золотий стандарт у сфері косметології, дія якого добре вивчена. Він успішно застосовується при лікуванні вугрової хвороби, постакне, покращенні текстури грубої шкіри, у боротьбі з передчасним старінням, що викликає ультрафіолетове випромінювання. Але також ретинол має ряд побічних ефектів у вигляді шкірної еритеми, сверблячки, лущення, поколювання або печіння. Він майже протипоказаний чутливій шкірі, а також при вагітності та в період годування груддю.

Саме тому вчені шукали альтернативні компоненти, які зможуть так само ефективно, але м'якше впливати на шкіру. Одним із секторів зростаючого інтересу стали рослини, тому що протягом століть рослинні препарати були основою лікування різних захворювань. Все частіше натуральні продукти оцінюють щодо їх використання як косметичні засоби. Так сталося і з бакучіолом.

Якщо подивитися на картинки нижче, то стане зрозуміло, що структурно ретинол і бакучіол відрізняються між собою. Але вченим вдалося довести, що бакучіол діє аналогічно ретинолу, тобто здатний регулювати самі гени, як і ретинол.

структура Ретинолу

структура Бакучіола

Порівняльне дослідження, нещодавно опубліковане в British Journal of Dermatology проводилося протягом 12 тижнів. У ньому взяли участь 44 жінки, які наносили на шкіру або ретинол, або бакучіол. Після закінчення цього терміну дерматологи відзначили, що вони обидва мають омолоджувальний ефект (стимулюють вироблення колагену I, III та IV типів, а також пригнічують роботу ензиму, який руйнує колаген).

І бакучіол, і ретинол значно зменшували площу поверхні зморшок та гіперпігментацію. Але! Жінки, які використовували ретинол, повідомляли про більше лущення та печіння шкіри обличчя. Ті, хто використовував бакучіол, не помічали побічних ефектів. При цьому ефект від цих двох компонентів був однаково хороший.

Отже, бакучіол – це рослинна, більш переносима альтернатива ретинолу, яка стала порятунком особливо для чутливої ​​шкіри. Зараз його поки що використовують лише ті компанії, які активно спостерігають за новітніми дослідженнями та розробками, але ми абсолютно впевнені, що інтерес до цього компоненту б'юті-сфері в наступні роки зростатиме у геометричній прогресії.

Кому підійде косметика з бакучіолом?

Очевидно, що останні дослідження бакучіолу та висновки, до яких дійшли дерматологи – чудова новина для людей із чутливою шкірою, а також такими шкірними захворюваннями як екзема. Тепер їм можна отримати бажаний омолоджувальний, а також протизапальний ефект без подразнень та лущення.

Також бакучіол, на відміну від ретинолу, став доступним для жінок у період вагітності та годування груддю, адже ніяк не впливає на здоров'я плода.

Бакучіол також став новим еталоном у веганській косметиці, оскільки має рослинну основу та не тестується на тваринах.

Вчені довели, що бакучіол фотостабільний, а це означає, що ви можете використовувати косметику з бакучіолом навіть вдень, при яскравому сонці, не побоюючись гіперпігментації.

Косметика з бакучіолом від IRENE BUKUR

Наша компанія завжди віддавала перевагу рослинним компонентам виходячи з натуральності та безпеки, саме тому ми негайно взялися за розробку антивікової програми з бакучіолом.

В асортименті косметики IRENE BUKUR ви знайдете лінійку кремів із бакучіолом під назвою New Skin. Це глибока антивікова експерт-програма, яка активізує клітини довголіття, запускає процеси омолодження, попереджаючи передчасне старіння шкіри. До неї увійшли три продукти: денний та нічний крем з бакучіолом, а також крем для зони навколо очей.

Варто відзначити, що бренд IRENE BUKUR завжди дотримувався балансу у використанні рослинних компонентів, а також новітніх розробок у сфері б'юті-індустрії. Тому при створенні нашої нової антивікової програми з бакучіолом ми використовували вітаміни, олії та екстракти, а також пептид Syn Ake (компанія DSM, Нідерланди), комплекс Ultra Filling Spheres™ (лабораторія BASF, Швейцарія), вуглеводний комплекс Pentavitin® (компанія DSM, Швейцарія).

Програма New Skin спрямована на глибоке зволоження, скорочення зморшок, боротьбу з пігментними плямами та тьмяністю, ліфтинг, зміцнення тургору, вирівнювання тону та структури шкіри.

Згідно з результатами тестування швейцарської компанії DSM, перші результати використання кремів з бакучіолом ви побачите вже через 2 тижні: скорочення зморшок, зменшення набряклості, відчутне зволоження та підвищення еластичності шкіри.

Переваги кремів із бакучіолом від IRENE BUKUR

Креми з бакучиолом від IRENE BUKUR не мають аналогів в українському виробництві. За своєю ефективністю вони ні в чому не поступаються зарубіжним засобам, тому що ми закуповуємо таку саму якісну сировину за кордоном. Але! На відміну від зарубіжних аналогів, наша продукція доступніша, оскільки частину інгредієнтів ми виробляємо в Україні та не закладаємо у вартість кремів витрати на рекламу.

Вікові рекомендації до застосування

У віці 40+ ми рекомендуємо використовувати антивікову програму New Skin курсами 2 рази на рік по 2 місяці, щоб стимулювати вироблення власного колагену.

Ближче до 50 років креми можна використовувати постійно.

Денний крем для обличчя “Anti-age” серії New Skin

Денний крем для обличчя “Anti-age” серїї New Skin сприяє зменшенню мімічних та вікових зморшок і заломів, помітно підтягує і зміцнюють шкіру, надає тривалий зволожуючий ефект, створює невидиме "мікрополотно", яке оберігає шкіру від зневоднення та дозволяє накопичувати її в шкірі, тим самим підвищуючи її пружність та еластичність.

Ціна: 1615 грн

ХОЧУ

 

Рекомендовані товари

Денний крем для обличчя “Anti-age” серії New Skin з бакучіолом

Денний крем для обличчя “Anti-age” серії New Skin з бакучіолом

Серія New Skin - це глибока омолоджувальна експерт-програма, яка активізує «клітини довголіття..

2089 грн

Нічний крем для обличчя “Anti-age” серії New Skin з бакучіолом

Нічний крем для обличчя “Anti-age” серії New Skin з бакучіолом

Серія New Skin - це глибока омолоджувальна експерт-програма, яка активізує «клітини довголіття..

2089 грн

 Крем для контуру очей “Anti-age” серії New Skin з бакучіолом

Крем для контуру очей “Anti-age” серії New Skin з бакучіолом

Серія New Skin - це глибока омолоджувальна експерт-програма, яка активізує «клітини довголіття..

1539 грн