Ірина Букур, засновниця бренду Irene Bukur.


Привіт! Я – Ірина Букур – засновниця та автор косметики Irene Bukur.

Чому я створюю косметику?

По-перше, я сама хочу бути красивою, доглянутою й молодою якомога довше (чого вже тут приховувати).

По-друге, я з величезною повагою і захопленням ставлюся до жінок, особливо наших українок!

Дівчата, ви – справжні героїні! Красиві, доглянуті, стильні! Люблячі та дбайливі дружини, віддані мами та бабусі! А скільки в нашій країні успішних, розумних, активних дівчат і жінок, для яких мені хочеться працювати, хочеться творити!

Як усе почалося?

Я працюю з косметикою вже 17 років. Ідея створити авторський косметичний бренд з’явилася після моєї зустрічі у 2007 році з неймовірною жінкою – Лідією Гиріївною Москаленко – кандидатом фармацевтичних наук, завідувачкою кафедри аптечної та промислової технології ліків Національного медичного університету. Саме вона мене надихнула мене і саме з її допомогою з’явилися перші продукти Irene Bukur.

Магазин Irene Bukur, ТРЦ Lavina, 2018

Чого ми досягли?

2009 рік. Ми відкрили свій перший магазин у місті Київ. Вже через 10 років косметика Irene Bukur була представлена в 45 монобрендових бутіках та промо-острівцях у всіх великих містах країни.

Серія масок Urban Complex – Detox Mask

2010 рік. Заснували швейцарську компанію Irene Bukur (Suisse), яка займається дослідженням інновацій і технологій, створенням нових рецептур та удосконаленням існуючих.

2016 рік. Компанія Irene Bukur (Suisse) спільно з лабораторією Geo Cosm і доктором Альберто Фаучі (Швейцарія) розробили унікальний продукт для продовження молодості, який став для нас та наших клієнтів справжнім відкриттям. Я щиро вдячна докторові Фаучі за його ентузіазм і фантастичну відданість справі свого життя.


Сироватка для обличчя PURE VITAMIN C

2019 рік. Ми повністю перейшли в онлайн-формат, завдяки чому маємо можливість доставляти нашу продукцію у всі куточки світу.

Вже 10 років ми вивчаємо, досліджуємо та впроваджуємо провідні anti age інновації та професійні комплекси для відновлення волосся. На сьогодні ми активно співпрацюємо з провідними лабораторіями світу: Geo Cosm, Mibelle Group (Швейцарія), Lucas Meyer Cosmetics, Sensient Cosmetic Technologies, Ashland Specialties France/Isp Vincience Laboratoire (Франція), AkzoNobel Surface Chemistry, LLC (США), Symrise GmbH, BASF, Biesterfeld GmbH (Німеччина), Infinitec Barcelona, Cobiosa (Іспанія).

Мої улюблені продукти

Лабораторією Irene Bukur було cтворено більш ніж 80 найменувань косметичних засобів, багато з яких стали справжніми бестселерами. Особисто я, мабуть, найактивніший користувач своєї косметики. В мене є декілька улюблених продуктів, без яких я майже не уявляю своє життя.

Маска для обличчя «Миттєва краса» серії WOW–effect з ефектом «мінус 7 років» дуже швидко допомагає мені привести шкіру до ладу, тому у всіх поїздках та мандрівках вона завжди зі мною. Переваги цієї маски оцінили близько 50 000 жінок. Мабуть, тому вона стала справжньою візитівкою нашого бренду.

Шампунь Делікатний був створений спеціально для догляду за моїм тонким волосся. І вже 10 років він доводить мені і ще 10 000 наших клієнтів свою ефективність.

Hydro-крем 24 години глибокого зволоження – мій перший крем, який залишається найулюбленішим. Його розробляли для догляду за моєю чутливою шкірою. Він постійно зі мною, особливо влітку, коли моя шкіра потребує захисту від основної причини передчасного старіння шкіри - зневоднення. Hydro-крем — це кохання з першого дотику, і не тільки для мене.

Кому хочу подякувати.

Від щирого серця хочу сказати "спасибі" команді наших українських розробників: технологів, біологів, фітотерапевтів, косметологів, дерматологів, які підтримують мій перфекціонізм у створенні рецептур і допомагають знаходити по всьому світу інноваційні інгредієнти та комплекси. Приблизно 9 прекрасних (творчих і напружених) місяців нам потрібно для того, щоб народити новий продукт і пройти через усі уявні та явні випробування його ефективності й безпечності!

Любі дівчата, мені так хочеться попросити вас, незважаючи на всю шалену метушню, зайнятість і втому, приділяти собі більше часу та уваги, любити й піклуватись про себе. Вірю всім серцем, що світ може й повинен стати кращим завдяки гармонійній і щасливій Жінці!