“Місто Добра” - це не просто організація, а справжній дім для матусь із дітьми, які опинилися в дуже скрутному становищі: стали жертвами домашнього насильства, втратили дім чи батьків, перебувають за межею бідності.

Місто Добра

Всеукраїнський благодійний проект "Місто добра" - допоможемо разом!

 

У мирний час наше “любити Україну” означало створювати першокласний продукт, що не поступається світовим аналогам та проявляти турботу про кожного клієнта.

Та після 24 лютого, коли в Україні спалахнула війна, ми зрозуміли, що місія IRENE BUKUR - це також дбати про українців, яким потрібна допомога.

Після знайомства з чудовими мамами та дітками, які перебувають під опікою благочинного всеукраїнського проєкту “Місто Добра” та іі засновницею - Левченко Мартою https://instagram.com/maybutneua, ми зрозуміли, що хочемо допомогати регулярними конкретними діями.

“Місто Добра” - це не просто організація, а справжній дім для матусь із дітьми, які опинилися в дуже скрутному становищі: стали жертвами домашнього насильства, втратили дім чи батьків, перебувають за межею бідності.

З початком повномасштабної війни “Місто Добра” прийняло до себе чимало матусь із дітьми, які змушені були тікати від бойових дій. Тож робота центру потребує додаткових ресурсів. Ми на власні очі побачили, як щиро організатори проєкту борються за кожну дитину та маму, підтримують та допомагають в особистісному зростанні, з планами на майбутню освіту та здобуття професії. Прямо зараз волонтери будують для “Міста добра” новий житловий корпус, аби допомогти більшій кількості жінок та дітей.

Ми  долучилися до благочинного проєкту “Місто Добра” та порадували мам косметичними наборами, адже незважаючи на життєві труднощі, кожна з них - жінка, яка хоче відчувати себе особливою. Також ми взяли на себе фінансування щомісячних поставок свіжих овочів та фруктів, щоб кожна мама і дитина мала доступ до здорового раціону.

Окрім фінансової допомоги, авторка бренду Ірина Букур хоче особисто допомогти жінкам з “Міста добра” в їхньому становленні. Вони не хочуть жити там постійно, а прагнуть стати на ноги і будувати своє життя самостійно. Тож ми уже розробляємо лекції, тренінги та офлайн-зустрічі, а також хочемо дати дівчатам професію - стати частиною нашої команди кол-центру.

Тож якщо ви купуєте косметику IRENE BUKUR, ви ВЖЕ ДОЛУЧИЛИСЬ до доброї справи, адже ми перераховуємо увесь чистий прибуток «Місту добра».

Якщо ви хочете підтримати жінок та дітей, які перебувають під опікою “Міста добра” напряму грошима, ви можете зробити це тут https://misto-dobra.com.ua/#donate

Дякуємо за вашу довіру! Разом ми здатні змінювати цей світ на краще!